| jm3k3ru10 a întrebat:

Ce cadou as putea sai ofer unei fete de care imi plece foarte mult?

Răspuns Câştigător
| abc_7809 a răspuns:

Intrab-o mai pe ocolite ce ii place saj daca are o prietena mai de treaba care crezi ca nu i-ar spune intreab-o pe eabig grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gestul contează, este ceva venit din suflet.

Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nu te lasa asa simplu cu cadou poate acea fata e o nesimtita si isi bate joc de tine, mai intai cunoasteo bine si cand crezi ca va fi bine intre voi atunci sai faci cadou.

| Tiffany89 a răspuns:

Bijuterii.de ex. o bratara. Dar ar trebui sa ceri sfatul unei fete pentru ca baietii nu prea au gusturi bune la bijuteriismugbig grin

| gagaangel a răspuns:

Buna

acum depinde si ce varsta arebig grin

ii poti lua o bratara frumoasa.sau o cana cu zodia ei ori un parfum care miroase ff frumoshappy
te poti gandii la multe daca e vorba de o fatahappy

bafta si la multi ani

pup:X

| cretucristi a răspuns:

Un ursulet sau un animalut cu un mesaj pe el, si niste flori, sau daca nu gasesti ia un maidanez de pe strada cu ochii aia dulci...

| ZUzulikii a răspuns:

Un inel din argintsmug

| MembrU_3532 a răspuns:

Poate lantisor bratara cerceibig grin

| anoniima a răspuns:

ai putea să îi cumperi un ursuleţ marelove struck este foarte frumos şi sigur s`ar bucura foarte mult. dar depinde câţi bani ai tu la dispoziţie:d

| Funditsa_3969 a răspuns:

Un ursulet mare si moale e cadoul perfect, apoi poti cumpara si un buchet de flori ce contine flori cu nr anilor sai