| 2696 a întrebat:

Hei la terranova a aparut ceva din noua colectie de toamna iarna? sau la alte magazine... fundita

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Si eu mi-am luat maieu de la Terranova laughing si da e chiar super love struck
Cat despre colectia toamna iarna nu cred ca a aparut, mi se pare ca e prea devreme nu stiu thinking dar cu siguranta in 2 luni de zile vor aparea. happy

pa pa

5 răspunsuri:
| PeeWeeVi a răspuns:

Nu prea au aparut la teranova...sunt niste maaieuri fffoarte dragute pe care scrie teranova si sunt pe toate culorile eu mi-am luat pe mov e superb

bye:*

| fsdfdsfdsf a răspuns:

E toiu` verii si tu vrei colegie toamna-iarna?

| fsdfdsfdsf a răspuns:

E toiu` verii si tu vrei colectie toamna-iarna?

| 2696 explică:

Da pentru ca poti gasi lucruri si de vara dragute in colectiile de toamna :p

| ada_5594 a răspuns:

Au aparut niste tricouri bestiala chiar azi am fost sunt plendide