| Panteraa a întrebat:

Hei! Site-ul adona.ro e unul serios? Mi-a spus o prietena ca a comandat ceva si nu primit ce a comandat ea, dar cand m-am uitat la recenzii am vazut doar bune. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| PrisonBreak112 a răspuns:

Nu e serios site-ul.Eu am comandat acum ceva timp in urma un binoclu si am asteptat si 2 luni si nu mi-avenit comanda iar cand am sunat la ei au spus ca au trimis-o curierului ca nu stiu ce ca nu stiu cum...tot a curierului era vina.Am adteptat cateva saptamani si tot nu a venit. Apoi am sunat iar la ei spunand ca sunt in concediu apoi am anulat comanda si am dat de pe alt site. Daca vrei un site serios incearca Altex sau Okazii.

Hai noroc

| Adry05 a răspuns:

Probabil sunt platiti aia sa lase recenzii bune. Daca prietena ta n-a primit, de ce iti mai bati capul?

| Panteraa explică (pentru Adry05):

Ma gandeam ca poate s-a intamplat ceva doar la ea cu coletul si ca poate e ok in rest.

| Adry05 a răspuns (pentru Panteraa):

Mergi totusi pe site-uri mai safe. laughing Sau daca chiar vrei de aici macar alege plata ramburs ca daca nu vine macar stii ca n-ai pierdut nimic.