| Hazee321 a întrebat:

Salut, am comandat de pe site-ul buzz sneackers o pereche de adidasi, dar astazi am vazut niste recenzii proaste la magazin, ca vand fake-uri si produsele sunt purtate, cei care au comandat de la ei ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
| CatalinB11 a răspuns:

In general, este foarte greu sa gasesti produse originale care sa coste sub pretul pietei. Singura varianta rentabila pentru cel care ar putea sa vanda produse originale mai ieftine, ar fi sa le fure. Sunt multe site-uri care spun ca vand produse originale dar de fapt acele produse sunt falsuri. Daca vrei sa iti cumperi intr-adevar ceva original, te duci in magazinul distribitor. Or sa te coste mai mult dar cel putin ai siguranta ca achizitionezi produsul original si ai sa primesti si garantie. Bafta!

| Hazee321 explică (pentru CatalinB11):

Faza e ca, firma lor au magazine aproape în toate mall urile din România, au participat la concursuri din ce am văzut, am prieteni ce îmi recomanda, dar nici eu nu știu ce sa zic, oricum dacă îmi va veni comanda voi spune ca vr sa vad coletul cu adidașii

| CatalinB11 a răspuns (pentru Hazee321):

Ce poti face, daca vrei, sunt anumite metode prin care poti verifica veridicitatea unui produs. Trebuie doar sa cauti pe net. Sunt sigur ca sunt multe tutoriale sau articole in legatura cu asa ceva.