| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Stiti cumva daca mai este alt magazin cu mancare coreeana cu exceptia kj-ului?

4 răspunsuri:
| Marmota2255 a răspuns:

E unul Taste of Asia sau ceva de genul dar e in Cluj Napoca si nu stiu daca mai sunt pe undeva

| BeSmart17 a răspuns:

Yummy yung?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BeSmart17):

Nu e in Bucuresti si e mancare chinezeasca, nu coreeana. Dar multumesc oricum. Apreciez faptul ca ai raspuns. ^-^

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Marmota2255):

Asa se numeste. Stiu de el, dar e prea departe laughing Imi amintesc ca acum cateva luni am vazut ca mai este un magazin in Bucuresti, dar nu-mi amintesc cum se numea sau unde am vazut.