| xximd a întrebat:

Hei! Imi place coreeana si sa invat! Stiti de unde sau cum pot sa o invat?

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Http://www.howtostudykorean.com/
Iti garantez eu ca asta e cel mai bun site de genul. Eu de aici invat si inteleg foarte bine.

| WhiteLife a răspuns:

Ai putea sa incerci aplicatia Duolingo pe telefon, dar nu stiu sigur daca merge sa inveti din romana in coreeana, s-ar putea sa fie nevoie sa inveti din engleza (adica toate exercitiile si teoria vor fi in limba engleza, ca pentru americani).

| OohAnamaria a răspuns:

In sfarsit am gasit o persoana căreia ii place coreeana ^_^