| Twist a întrebat:

Hei! Stiti cumva unde as putea sa gasesc urechii de pisica thinking banuiesc ca sunt cordelute cu urechii de pisica. haabar n'am dar sunt t5are dragalase. De preferat in Timisoara dar merge si pe net!
Funda:*

2 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Am gasit pe okazii.ro ceva dar nu stiu daca mai au in stoc, te poti interesa http://www. okazii.ro/catalog/54276943/bentita-urechi-pisica-roz.html

| xOreoCuLăptic a răspuns:

Sall, Twist happy! Eu am avut urechiuse de pisica [mi-au trebuit pentru balet cand eram mica]! Nu le-am cumparat! Mama mi le-a facut! Ai nevoie doar de o bentita si niste blanita big grin! Tai blana, o cosi de bentita bla bla bla si Voilaaa! Ai niste urechi de pisica!winking Sorry, dar nu pot sa te ajut mai mult de atat! Habar n-am de unde se pot cumpara! sad Oricum... Bafta kiss