| noname2021 a întrebat:

Hei,stiti unde as putea gasi in Timisoara un magazin ceva cu produse coreene? Am cautat pe net dar nu gasesc.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Noi in Romania le avem mai mult cu chinezariile si mai putin cu coreenariile
noi romanii in general avem doua tipuri de legaturi cu asiaticii : ne plac animatiile japoneze si ne permitem lucruri din china happy

| noname2021 explică (pentru Simpatic):

Maxima asta laughing totusi inca sper laughing

| Simpatic a răspuns (pentru noname2021):

Arigato

| FreddieM a răspuns (pentru Simpatic):

Esti simpatik laughing)))

| Simpatic a răspuns (pentru FreddieM):

Mereu am fost desi multi cred ca sunt o ea -simpatica, sunt un el -simpatic

| Adry05 a răspuns:

E hada LAbo în DM

| Yurisa a răspuns:

In Timisoara nu stiu daca gasesti, dar stiu de un site care livreaza in Romania
https://kjcenter.ro/