| Epicx3 a întrebat:

: 3 Am de gand sa imi achizitionez in curand un Galaxy S Advance. si as vrea sa`mi cumpar o carcasa cu steagul Angliei gen: http://img.auctiva.com/imgdata/1/6/4/7/4/7/9/webimg/6235 86248_o.jpg Stiti cumva unde pot gasi una asa/ asemanatoare? (nu online). Funda! : D

Răspuns Câştigător
| Scumpilicii a răspuns:

Simplu.
Te duci intr-un magazin de specialitate, Vodafone, Germanos, Cosmote etc., daca nu gasesti, vei putea da comanda tot la firma lor.
Sau incearca intr-un Mall. Este imposibil sa nu gasesti! Pupici, si bafta la gasit carcasa!
Funda?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Cauta in magazinele Cosmote sau Vodafone,acolo au mai multe modele de carcase (in Sun Plaza, daca esti din Bucuresti, au magazine mai dotate cu diverse carcase), si tot in Sun Plaza e un stand cu carcase si huse de telefoane unde ai putea gasi si asa ceva. Mai usor ti-ai face un cont pe okazii si acolo sigur iti vei gasi modele asemanatoare de carcase, si e foarte usor sa dai comanda, fie sa te vezi cu vanzatorul. Pa pa!