| Fabiannn a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa imi cumpar niste perechi de blugi aveti idee de unde as putea cumpara max.130-140 de lei Bucuresti

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

-Paradis Star Motor Jeans (București-Băneasa) - Băneasa Shopping City, etaj 1
-Unirea Shopping Center Bucuresti - Str. Piata unirii nr.1, et.2, Sector 3 Bucuresti.
-Grand Arena Berceni Bucuresti - B-dul Metalurgiei nr.2, Sector 4 Bucuresti.
-AFI Palace Cotroceni Bucuresti - B-dul Vasile Milea nr.4, et.1, Sector 6 Bucuresti.