| Ann3 a întrebat:

Cum imi pot lua animale de pe net? Cu transport acasa si la un pret destul de rezonabil?! Multumesc... va rog sa imi dati cat de multe informatii puteti! fundita :*:*

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Ce zici si de un ingrijitor? Tot cu transport acasa!
Lasand gluma la o parte, dupa modul in care pui problema, nu prea stii ce inseamna un animal de companie si ce presupune ingrijirea lui. Inainte de a te hotari ce anume ai vrea, ar fi foarte indicat sa te documentezi detaliat asupra modului in care trebuie sa te comporti si cum trebuie sa ingrijesti un animal de companie. Acestea nu sunt niste simple jucarii pe care sa le arunci dupa ce te plictisesti.
Bafta si multa intelepciune!

| Ann3 explică:

Stiu ce inseamna sa ai un animal! Am avut multe, dar au murit (de batranete) si voiam sa-mi iau unul pentru ca imi e dor de celelalte.

| babykeykey a răspuns:

Cu transport acasarolling on the floor) nu gasesti asa ceva in Romania plus ca nu este un obiect ca sa-l plimbi de colo pana colohappy. Intrii pe adoptiicaini.ro sau adoptiipisici.ro,iei numarul de telefon al stapanului si suni, stabilesti o intalnire si te duci tu si-l ieihappy

| OmuVerde a răspuns:

Cam ciudat sa iti iei animale de pe internet. ce vrei sa faci cu ele? daca vrei un animal de companie incearca adoptiicaini.ro sau adoptiipisici.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| briana_8156 a răspuns:

Cel mai sigur ai putea gasi pe adoptiicaini.ro dar aici trebuie sa mergi tu dupa animal