| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, cunoașteți prin București magazine de bijuterii care vând cercei tip clips? Am contactat 14 magazine, iar răspunsul lor a fost negativ. Ce să fac? Să comand de pe online?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Si care e problema daca comanzi de pe net? De obicei preturile pe net sunt mai mici si daca aduni transportul iese fix pretul din magazin. In plus pe net ai mai multe modele de unde sa alegi si iti vine curierul acasa, nu ai niciun stres