| adeadeliina a întrebat:

Da-ti-mi un site de unde sa cumpar Fluturi de Irina Binder, primele 2 volume, inafara de olx si diverta. Am comandat de pe diverta saptamana trecuta si nici acum nu au venit, am sunat la ei si nu raspund. Vreau un site de incredere, si unde stocul e inca disponibil laughing lasati link, funda!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Http://www.libris.ro/......40424.html

Știu că este cam scump, dar nu este stoc epuizat ca pe multe site-uri. Iar, transportul este gratis.

2 răspunsuri:
| Ferplay462 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DS3X5BBBM/
Aici iti poti cumpăra carte livrarea e gratuită.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Te asigur că sunt și de încredere, eu am comandat de multe ori. Firma de curier prin care trimit este Cargus.