| Andrea39 a întrebat:

Dupa ce pladezi o comanda mai avon, cat dureaza pana ajunge?

5 răspunsuri:
| L3G3nDaR a răspuns:

Pai ar fi trebuit sa te informeze el/ea despre cat timp e vorba in legatura cu comanda nu?

| Andrea39 explică (pentru L3G3nDaR):

Am pus comanda in seara asta dar inca nu am primit nici un email si cum curioasa cat timp dureaza pana ajunge

| Mirris a răspuns:

O comanda avon ar trebui sa ajunga in trei zile lucratoare dupa confirmarea comenzii pe email.La cat mai multe comenzi.Succes

| Violleta2022 a răspuns:

Comanda nu vine pana nu o platesti!
Cand au intrat banii la ei in cont, abia atunci se apuca sa pregateasca coletul si sa ti-l trimita.
Ca ai plasat tu comanda seara, evident nu te-ai dus la banca sa o platesti noaptea, deci, totul depinde de tine, cat de repede alergi maine dimineata sa o platesti, tot atat de repede, vor alerga si ei sa ti-l trimita.

| Andrea39 explică (pentru Violleta2022):

Comanda se plateste dupa sosirea coletului. Fie dau banii curierului fie platesc cu factura trimisă de ei in maxim 10 zile