| Hengl a întrebat:

Cat costa transportul pe zaful si cat durează până ajunge comanda?

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salut,

Transportul pentru livrarea standard e de aproximativ 30 RON.
Transportul pentru livrarea express e de aproximativ 150 RON. (Da, ai vazut bine!)
Transportul gratuit il poti avea doar la comenzile de peste 225 RON.
Livrarea standard iti poate ajunge intre 10-25 zile lucratoare.
Livrarea express iti poate ajunge intre 8-15 zile lucratoare.

O zi buna!