| marihen a întrebat:

Hei. Vreau să îmi iau un telefon de pe eMAG. În cutie va fi tot ce este nevoie? (încărcător, căști...etc)

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Logic ca da... laughing orice telefon nou vine in cutie cu toate accesoriile principale pe care ai nevoie. Huse, folie de protectie si restul accesoriilor ti le iei singur.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Toate accesoriile le ai in cutie.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da ai in cutie ce itio trebuie.

| annempx a răspuns:

Am o prietena care a cumpărat un telefon de la eMAG și a venit un telefon care nu mergea: nu se deshidea, etc. Nu stiu dacă ar fi bine sa îți iei, mai bine du te la iCentre, Altex, Flanco, etc happy