| BombonicaXD a întrebat:

Heii imi poate raspunde si mie cineva la o intrebare? happy Din cate am inteles, nu se poate pune Jailbreak pe iPhone 4S(nu cred ca e adevarat). Da stiu, daca s-ar putea as pierde garantia. Puteti sa ma lamuriti si pe mine daca se poate sau nu Cydia pe 4S? Va rooooggg! Ah, da, spuneti-mi va rog si ce telefon sa-mi aleg:iPhone 4g sau iPhone 4S? Si spuneti-mi si de ce.Plsss happy

1 răspuns:
| Tanasa_Moldovan_1987 a răspuns:

Ia-ti 4g pana te inveti cu iphonul daca nu ai mai avut unul, pe 4 s nu se poate pune cidia, nu inca, din cate stiu eu, si diferente foarte mari intr-e ele nu sunt asa ca daca tot vrei un iphone ce face 4s-ul face si 4g-ul daca ai pe el ios 5... si unde pui ca e si mai ieftin si poti sa instalezi cidia. urmatorul pas il poti face in toamna cu iphone 5 cand se va lansa...asta daca o sa iti permiti. mai multe detalii pe idevice.ro