| UzumakiKushina a întrebat:

Heii TPU! Nu stiti de unde pot cumpara o tabachera nu foarte scumpa din Oradea? Este ziua unui prieten si nu am idee ce sa ii cumpar laughing
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Du-te pe la Crisul sau la Lotus! Totusi, de ce nu faci o plimbare si la Magazinul Muzica de pe Str. Eminescu si sa te uiti ca au diferite colectii de CD sau le poti alege tu! Muzica e placuta oricui, dar tabachera, daca nu fumeaza, sa o pastreze aiurea... Gandeste-te la ceva util, placut si original! Numai bine!