| fsdfdsfdsf a întrebat:

Help. Dati-mi si mie siteuri cu blugi cu turul lasat online, de unde pot sa cumpar. MS!:*

15 răspunsuri:
| tisha_5867 a răspuns:

Buna, poti incerca pe site-ul celor de la Escape Jeans, au jeansi misto acolo http://z8.ro/7iv

| dracdeingerash a răspuns:

Sau la mine pe blog http://drogutza.blogspot.com/ am si mai multe poze cu ei la id'ul dracdeingerash;)

| Raiden a răspuns:

Mai bine du-te in mall-ul din orasul tau.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am eu blugi cu turul lasat intra pe id meu daca vrei poze alexandra.alexandra16

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| HaineDeVis a răspuns:

Buna,sigur gasesti ceva ce este pe gustul tau aici! www.hainedevis.ro magazin online de haine originale pentru femei si barbati, cu preturi fara concurenta, marci de top: pierre cardin, tapout, everlast, lee cooper, kangol, kappa, puma, adidas.etc."

| keytleen a răspuns:

Intra pe www.coco-fashion.com este un site coreean de haine acolo gasesti tot feluri de pantaloni si cu turul lasat doar dai la pants

| GrilDollllllll a răspuns:

Http://www.zenda.ro/ sunt preturi foarte mici si hainele foarte frumoase, ai sunt si cosmetice si accesorii la super pret, cumpara de pe acest site daca vrei k si eu imi fc aproape toate achizitiile de pe site-ul acesta.

| vlad_9538 a răspuns:

Incearca pe ocazii am vazut niste blugi misto pentru fetetongue

| TheRoberton11 a răspuns:

Iceraca pe zara.ro crede-ma zara este unul dintre cele mai tari magazine