| lilstar a întrebat:

Hey:) am nevie de putin ajuror, dau fundita;;). Deci am gasit niste pantaloni pe un site http://us.levi.com/....../index.jsp
si eu la pantaloni port marimea 26 sau 27 si nu stiu ce marime as putea sa selectez. Stie cineva un site cu un tabel unde as putea sa vad marimile la pantaloni? Va rog, chiar imi plac si ii vreau:X

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Alege 28. O sa'i porti mai mult, si nu ai sansa sa iti fie prea stramti. Si eu cand imi iau skinny jeans aleg cu o marime mai mare altfel patesc sa nu mai fie buni din diferite motive.

| lilstar explică:

Alta e problema, la pantalonii aia sunt marimi : 1 X M, 2x M, eu vreau un tabel ca sa vad cum ar arata marimile alea in marimile noastre, daca intelegetisad

| Lavu a răspuns:

La levis pantaloni trebuie luati cu o marime mai mare oricumwinking asa se fabricawinking