| JOJIC a întrebat:

Hey! Am nevoie doar de o parere! Nu stiu daca am ales categoria buna dar infine. Trebuie neaparat sa imi cumpar o tastatura si nu am bani. Si m-am gandit sa pun joi cu tata la pariuri sportive pe Fotbal - Europa League! Vreau sa stiu cum vi se par alegerile mele! Criticati, spune-ti unde nu sunteti sigur etc. Va rog! Si acu' meciurile :
- Juventus - Tranbzospor >-- victorieJuventus
- Lazio - Ludogorets >-- victorie Lazio sau Ludogorets
-Plzen - Shaktar >-- victorie Shaktar
-Maribor - Sevilla >-- victorie Sevilla
-Esbjerg - Fiorentina >-- victorie Fiorentina
-Dynamo Kiev - Valencia >-- victorie Valencia sau egal
-Porto - Eintracht Frankfurth >-- victorie Porto
-Macabbi - Basel >-- victorie Basel sau egal
-PAOK Salonic - Benfica >-- victorie Benfica sau egal
-Dnipro - Tottenham >-- victorie Dnipro sau Tottenham
Reprosatimi ce nu e bine! Va rog! Am mare nevoie de bani in acest moment!

Răspuns Câştigător
| oODonViperOo a răspuns:

La Porto eu zic ca Frankfurth are sanse macar de un egal, au jucat foarte bine sezonul acesta in Uefa.E parerea mea. big grin

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,tastatura ieftina se gaseste la 16-17lei http://www.mediatec.ro/....../tastaturi