| galacticmauve1 a întrebat:

Hey, am o nelamurire. Am cautat astazi de curiozitate niste haine gucci online si am dat de site-ul romaniamagazin care din cate scrie online este powered by Gucci Magazin Romania, ideea este ca la ei pe site sunt reduceri foarte mari la multe produse dar..desi pare original nu stiu cat de sigura sa fiu la preturile acelea. Daca cineva a comandat de pe acel site sau are vreo idee daca produsele sunt originale il rog sa ma informeze. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fake uri. Nu ai cum sa te increzi in primul rand intr-un site care nu are nucio data de contact. In al doilea rand cand vezi reduceri de la 7000ron la 200ron e destul de clar

| Dalmore a răspuns:

N-o să vezi în viața ta Gucci la 3 lei.