| Dexaa a întrebat:

Hey! Ce părere aveţi despre https:www.miniprix.ro, mai bine spus produsele sunt de calitate? Aş mai vrea să ştiu cam în cât timp ajunge comanda? Mulţumesc, poate va exista şi-o fundă!

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Unele haine de la ei par a fi in regula, dar asta doar daca vrei haine ieftine si nu incerci sa eviti partea cu "colega vecinei are bluza ca a mea!". Cel mai bine mergi direct in magazinul lor, am vazut unul pe la Piata Romana, pe unde este si McDonald's-ul, asta doar daca vrei sa le verifici si materialele/marimile. Nu prea am incredere in comenzile de pe net, mai ales la incaltaminte, pentru ca dupa ce primesti pachetul de la ei, marimea poate sa nu corespunda, comanda sa intarzie, culorile si materialul sa difere fata de ce descriu ei acolo, si atunci ai ramas si fara produs si fara bani. Pa pa!

| anadark84 a răspuns:

Multe din hainele expuse pe site sunt de firma (Bershka, Zara, Atmosphere, etc). Comanda ajunge foarte repede... in cateva zile. Transportul e gratuit daca faci comanda de minim 100 lei.