| anonim_4396 a întrebat:

Hey,mi-am cumparat niste converse si acolo jos la gaurile alea pentru siret alea de jos care sunt simple, cand i-am bagat la spalat au ruginit! ce pot sa fac! Si s-au mai si decolorat 1
https://www.google.ro/......ps?/search

1 răspuns:
| superAndrei a răspuns:

Chestiile alea din metal stiu sigur ca se pot inlocui. Exista un fel de cleste special cu care poti pune de alea. Se comercializeaza pe anumite site-uri, si exista su capse pentru el. Eventual poti sa vopsesti gaurile alea foarte delicat cu vopsea acrilica. Si eu am patit odata cu conversii la fel cu decoloratul, de atunci toate perechile pe care le-am avut le spal manual. Sper sa ai succes!