| Deniszu12 a întrebat:

As vrea ca de Black friday sa imi iau un laptop(online shop) pana in 1500 lei.
As vrea sa il folosesc doar pentru a juca world of warcraft cu setarile maxime.Ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| TheUltimaTeHack a răspuns:

Tu ce brand ai vrea?
M'am uitat putin si ti'as recomanda sa te uiti la asta:Notebook / Laptop Asus 15.6" X550CC-XX066D, Procesor Intel® Core™ i5-3337U 1.8GHz Ivy Bridge, 4GB, 500GB, GeForce GT 720M 2GB, grey
La black friday il poti lua cu 1700 lei, asa cred.
Normal procesorul nu e asa bun (1.8 mhz) dar are o optiune pe care nu multe procesoare o au : Over-Clock... poate ajunge pana la 2. 7Mhz(destul pentru wowbig grin)
In rest...placa video dedicata(cel mai de pret lucru la gaming), 4gb RAM, placa video nVidia
Sper sa faci alegerea bunatongue
Bafta
Funda?:3?