| youlooser a întrebat:

Hey tpu.As vrea sa cumpar un joc.(minecraft-nu vreau comentarii de ce as baga bani intr-un joc ca nu asta e important acum). Cardul e MaestroCard si nu il accepta.Asa ca m-am gandit sa fac un cont de PayPal. Daca acel card e in lei suma pe PayPal va aparea in lei? Daca da cum se face tranzactia daca plata e 19.95 Euro? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AndreiTudose a răspuns:

Site-ul paypal.com face singur toata treaba. Tu doar trebuie sa ai suma necesara poate reusi tranzactia. De exemplu: ai 5 lei pe card, faci plata si atunci paypal schimba automat moneda si iti ba lua doar 4, 3972532 lei. Doar "leaga" cardul la paypal. Funda daca doresti happy

3 răspunsuri:
| youlooser explică (pentru ombladon112):

N-am PS3 straight face

| youlooser explică (pentru AndreiTudose):

Mersi! Am sa incerc!