| EvilMo a întrebat:

cand o sa apara jucariile bakugan gundalian invaders la carefour? funda la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| SIsUTuDoR a răspuns:

Salut cred ca jucariile bakugan... o sa apara luni-marti la carefour multi copilasi au asa ceva chiar cind am foste la carefour am auzit pe ceva vinzatori ca o sa aduca cam asa ceva
funda primul raspuns.

2 răspunsuri:
| ionut_9568 a răspuns:

Vor aparea pe 13 aprilie 2011 dar daca stai in bucuresti in centru orasului se vinde orce serie de bakugan.

| gorka a răspuns:

La Carrefour sunt destul de scumpe jucariile, mai ales in preajma sarbatorilor. Poti incerca aici, ca au multe din seria Bakugan http://www.noriel.ro/