| Bdtd04 a întrebat:

Ce parere aveti despre papucii "Vans"? As vrea sa imi cumpar o pereche dar sunt putin cam indecisa... Voi aveti? Ati avut? In cat timp s-au deteriorat? Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am o pereche de un an si ceva si sunt inca in stare buna. Am mai avut inainte unii care m-au tinut mai bine de 2 ani, purtati destul de des. E o firma foarte buna, chiar daca preturile sunt mai ridicate.

| marinaa9 a răspuns:

Vans-urile,desi sunt scumpe rezista foarte mult (2-3 ani, asta daca nu mai cresti in picior).Mi-am achizitionat 3 perechi de pe oliie gang shop si uman si sunt foarte multumita de ele.Merita!