| Tanase_Diana_1982 a întrebat:

IImi spuneti si mie va rog un site cu rochii de botez de fete dezvoltate de 9-10 ani frumoase(nu second hand).Cam de dama si la pret avanrtajos! Multumesc! Funda pentru cel mai bun raspuns

8 răspunsuri:
| Tanase_Diana_1982 explică (pentru simosimiii):

Maine ma decid cui sa ii dau funda.Pana atunci poate mai sunt raspunsuri :X tongue

| Tanase_Diana_1982 explică (pentru elena800):

Maine ma decid cui sa ii dau funda.Pana atunci poate mai sunt raspunsuri :X

| Tanase_Diana_1982 explică:

Iar acum daca mai puteti sa imi ziceti tot asa :rochii de botez de fete dezvoltate de 9-10 ani de la H&M ieftine! Multumesc!

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa