| ContNmc7 a întrebat:

Stiti un site in care pot cumpara caiete studentesti(A4) dictando si pentru matematică? Am gasit si eu, dar sunt foarte scumpe, daca stiti unde pot gasi caiete la 2, 50-3lei sa imi spuneti va rog, conteaza si seturile de caiete! Mulțumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără mai bine din magazine reale. Sunt mult la ieftine și de calitate.

| aneliram a răspuns:

De ce nu cauti la supermarket

| ceafostodata a răspuns:

Nu vei găsi site-uri care vând astfel de caiete asa ieftin. Ce este cu asa multa lume care alge sa facă cumpărăturile pentru școală în mod online, nu se mai poate în magazine? Revenind, la acest preț vei găsi caiete A4 numai în magazine care vând rechizite școlare. Dacă comanzi online va trebui sa plătești și transportul care e 20 de lei(sau chiar mai mult pentru unele site-uri)