| alexandra8888 a întrebat:

Hey, TPU!
Stiti unde se gasesc biscuiti tempo de lala band 4×42 gr. in Bucuresti?

8 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

In magazinele mari.

| Andr3y007 a răspuns:

In Hipermarket

| Bââzz a răspuns:

DU-te la AFI palas si ai sa gasesti pe la magazine... sau chiar la alimentareb se gasesc oriunde doar trebuie sa intrebi :* Si eu colectionez big grin

| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

La orice hipermarket sau supermarket.

| 582gaby a răspuns:

Gasesti in Carffour, Profi sau Real sau ce super market mai este prin Bucuresti...
P.S. Iti spun ceva important... In magazinele mici nu sunt pentru ca inca nu au aparut dar de saptamana viitoare vor fi... Sper ca te-am ajutat funda?

| IoanaIoke a răspuns:

La supermarketuri(Kaufland, Carefour, Lidl...)

| antonia2111 a răspuns:

In Profi, la chioscuri, in benzinari etc.

| tinistasvillu a răspuns:

In supermarket-uri