| Adaaaaaaaa123 a întrebat:

Trebuie sa fac cadou unei fete (menţionez ca sunt fata)... Facem "Secret Santa" si nu stiu ce sa ii cumpar. Mai menţionez ca cadoul trebuie sa coste intre 30 si 40 de lei
Suntem in clasa a 10... Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Carte de bucate.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Ce prostie se mai practica acum prin scoli/licee "secret santa". Bhă, în liceele din țara pica tavanu-n cap elevilor, profesorii au salarii de cct, sistemul educațional e prost si învechit, dar ce ne pasa? Adoptăm si noi secret santa ca "aia de prin afara de le merge bine". Fi a dracu Romanie cu conducerea ta.