| FuturePlayerFootball a întrebat:

Maine la scoala facem Secret Santa si mie mi-a picat sa fac cadou unei fete care e, sa zic pe scrut, "tocilara" si nu prea vorbeste cu lumea, sta in prima banca, invata mult si nu stiu ce cadou sa ii cumpar, prima data ma gandeam la o culegere de matematica, dar asa practic as jigni-o, precizez ca sunt in clasa a 10a.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place ciititul fa-i cadou o carte care crezi ca ti se pare mai potrivita pentru ea...asta cred ca i-ar placea mai ales daca ii cumperi o carte pe gustul ei. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i o agenda, se gasesc in bershka si au si stikere faine ^^
Mai poti sa-i iei o cana draguta si niste plicuri de ciocolata calda ( si niste dulciuri pe langa gen ou kinder sau bonibon -gasesti in auchan ), un lant dragut, un breloc puficios (gasesti in reserved, stradivarius, bershka etc ), o esarfa puficioasa sau alte chestii de la categoria accesorii

| Mihaelablabla a răspuns:

Dulciuri si fular de craciunlaughing

| RobertKilleur a răspuns:

Da-i numarul tau kappa

| Cthulhu16 a răspuns:

Recomand sa-i daruiesti o carte (cu un subiect dragut, nu o culegere), poate un onarment (gen glob de zapada, un tablou, sau orice altceva in tema Craciunului) sau o bratara sau un colier. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| BloppGirl a răspuns:

Pai.Ar fi frumos sa-i cumperi o carte de citit, iar pe langa asta sa-i cumperi, spre exemplu un globulet dala de Craciun cu apa in el(nu stiu cum ii zice). Daca i-ai cumpara o culegere? cred ca s-ar simtit prost, mai ales dupa faptul ca este timida si nu prea vorbeste cu voi.

| 463257524 a răspuns:

Simplu. O carte de ce vrei tu, o ciocolată, ceva din origami, o poza sau un tablou, o floare sau un set de creioane sau marcare (sau elastice mini cu cate impletesti si faci bratari). Iti alegi tu ceva. Sper ca ti-am fost de ajutor. Si eu am o astfel de colega si sta in prima banca si e greu sa iti dai seama ce vrea. Funda?

| AlphaRock a răspuns:

Nu ii du nimic

| Alexandra_Ale_1994_SS2p a răspuns:

Poate o carte. Poate aflii ce fel de carti ii plac.