| cristisoru09 a întrebat:

Am facut la scoala un joc Secret Santa prin care trebuie sa dai un cadou unei persoane daca ce ii extragi numele dintr-o multime de biletele.
Am convenit toti la clasa ca bugetul sa fie de 20 de lei si chiar mi-ar prinde bine niste sugestii pentru ca nu am nici o idee ce sa cumpar de banii astia si sa fie si adecvat. Mentionez ca trebuie sa dau cadoul unei fete.
Sunt deschis la orice sugestie.

1 răspuns:
| Alixu5Trigga a răspuns:

Pentru o fata, avand in vedere bugetul de doar 20 de lei, ai putea sa-i cumperi un set de Craciun cu sapun/sampon/crema etc. (Stii tu la ce ma refer) :)
http://www.divahair.ro/......_25_de_lei

Ceva gen ca in linkul de mai sus dar marog, ceva mai accesibil (gasesti prin supermarket dar mai ieftin si de la alte firme) :D

Fundita?;) :) :D :))