| Tєσ a întrebat:

Hey TPU!
Va rog, daca se poate, mai mult de 3 persoane sa imi raspunda la asta happy
Puteti sa imi dati un site (in care aveti incredere) cu niste haine frumoase pe care le si pot comanda? Nu neaparat ceva de firma...
Daca se poate sa nu imi dati ceva cu haine care depasesc 2000 ron sau ceva de genul (mi s-a mai intamplat rolling eyes )?

Răspuns Câştigător
| viorelcraiova a răspuns:

Da incearca www.modelepapuci.com am comandat personal niste oameni ft seriosi iar produsele de calitate si preturile accesibile tuturor

4 răspunsuri:
| SportsMag a răspuns:

Www.sportsmag.ro
Haine de firma la preturi accesibile tuturor.

| Claudiu2895 a răspuns:

Pentru tine... www.lizystore.ro

| Alexandr21 a răspuns:

Hello,

Iti recomand magazinul de unde mi-am comandat de cateva ori haine si chiar am ramas placut surprins. Prima oara am crezut ca e doar un alt site care pretinde sa vanda haine de firma si de calitate, insa dupa prima comanda am fost placut surprins. Hainele chiar sunt originale, iar calitatea lor este ireprosabila. Iti zice asta o persoana care si-a comandat de la ei camasi, tricouri si boxeri. Deci, in principiu am comandat destul de multe. Iti las link-ul, spor la shopping! http://www.togs.ro