| pinkdiva a întrebat:

Hey! Vreau sa imi cumpar o pereche de cizme pentru iarna asta, insa nu sunt foarte hotarat. Se mai poarta cizmele UGG? Ce model de cizme se poarta sezonul acesta?

Răspuns Câştigător
| romanaols a răspuns:

Se poarta UGGS. Cumpara-ti. Sunt diferite culori si imprimeuri

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Cizmele Ugg sunt un tip de cizme foarte la moda, purtate atat de femei cat si de barbati chiar si copii :)Sunt foarte comfortabile si calduroase.http://www.fiora.ro/cizme.html

| Chris88 a răspuns:

Vezi www.cizmedeiarna.com, ugg doar original ia ti altfel nu merita

| AIRIUS a răspuns:

Hey!
se mai poarta si iarna asta UGG urile, dar eu din cate am vazut nupetoate fetele avantajeaza!
parere.parta ce crezi ca ti place tie si tii se potriveste!
bafta!

| Meryem027 a răspuns:

Da,se mai poarta, atat timp cat iti plac. Eu mi-am cumparat anul acesta o pereche. Si am vazut prin mall-uri ghetutele cu blanita, nu gasesc acum o poza sa-ti arat, dar sunt scurte si depinde : maro/negre. Oricum, ceva ce sa-ti placa si sa-ti tina cald! Spor la shopping!

| iloona a răspuns:

Hello! mie mi se pare ca ugg-uri sunt tot mai cautate...eu mi-am luat doua perechi una impermeabila si alta normala, mi-au facut si reducere cei de pe www.sosoni.ro...sunt foarte incantata;))