| AndreeaAlecsa15 a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi cumpar niste conversi lungi si nu stiu de unde. Caut de mult timp si nu gasesc... Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| SportsMag a răspuns:

Poate gasesti ceva aici http://www.sportsmag.ro/? search=converse

| SportsMag a răspuns:

Intra pe www.sportsmag.ro si scrie sus pe bara de cautare converse.

| biancarap a răspuns:

Slabe sanse sa gasesti,daca vrei si originali, cu atat mai greu. Uite un sfat, cand iti cumperi conversi, vezi sa scrie Made in Vietnam pe interior, altfel sunt facaturi

| OllyOlla44 a răspuns:

Poti cauta pe Okazii, sunt si ieftini, numai sa ai grija sa vie originali, sa nu aibe "R"- ul ala...