| becka133 a întrebat:

Heyyyy.am si eu o intrebare:cat costa un samsung galaxy mini? as vrea sa vand telefonul si sa imi iau un galaxy mini cat credeti ca pot lua pe el? model:samsung s5230 star, culoare:roz, stare f buna de functionare, estetic arata bine dar are cateva zgarieturi in 2 colturi

Răspuns Câştigător
| katherine09 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini costa in jur de 600 de lei: http://www.emag.ro/......0SteelGray
Eu zic ca ai putea lua 200 de lei pe Samsung S5230 tinand cont ca unul nou este in jur de 350 de lei.

1 răspuns:
| Shiver a răspuns:

Pretul e in jur de 600 de ron probabil iti va da 450 de ron