| anonim_4396 a întrebat:

Hi there! vine craciunul...in fiecare an am reusit sa fac niste cadouri super si nu vreau nici anul acesta sa dezamagesc din cauza lipsei mele de inspiratie.aseara nu am putut dormi deloc cu gandul la cadouri... daca puteti sa imi dati idei de cadouri funny, traznite...cu mesaj. universale... vreau multe-multe idei ca sa pot alege...multumesc!

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Poti sa mergi la un magazin, iti comanzi niste tricouri, cani etc. si le dai ceva original. un text, poza ta etc. si o sa ai ceva super interesant si original! Succes!

| DeeAnna. a răspuns:

Mai...Eu in general caut pe net.La obiecte personalizate.Si gasesti acolo tot ce vrei...iti dau idei de obiecte iar tu le spui ce mesaj sa puna pe ele, sau le dai o poze...Si etc...Tot ce vrei.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa in forma de sibotica si scrie pe o coala de hirtie un eseu, o poezie sau fa in forma lui mos craciun sau sa te duci la magazin si iti platesc eu nu te teme o sa ei prin indatorie si o sa platesc eu ai inteles fa oaei vaca scorpie nerusinata

| Gregory a răspuns:

Bună! Am găsit un mesaj foarte frumoas pe net: "Pe afară cad steluţe, pe foc sunt sărmaluţe, bradul este la locul lui, moşul este la treaba lui, să ne fie nouă bine, ia-că şi Crăciunul vine. Crăciun fericit!" Succes happy

| allexandrra a răspuns:

Hey!happy
uite am o mica sugestie...Eu,unui prieten de-al meu, dupa majorat, i-am facut o progamare la un salon de masaj. S-a bucurat enorm!big grin