| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Știți site-uri la care le-aș putea vinde cărți?! Tata timp de 5 ani până anul trecut a cumpărat o groază de cărți(romane marea majoritate), cred că peste 300 de cărți.
Eu sunt la liceu dar cărțile acestea nu-mi sunt de niciun folos și vreau să fac o facultate de profil real, acestea nu reprezintă nicio importanță pentru tot viitorul meu, nu le voi putea citi niciodată în viața mea.
Vă rog tare mult să mă ajutați! Vreau sa vând toate cărțile alea ca să scap de ele! Vă rog să-mi dați site-uri cum v-am cerut sau orice altă metodă ca să le vând. Fundita din toată inima!

1 răspuns:
| Ohaithar a răspuns:

Eu am terminat facultatea cu profil real, dar de pe la 21 de ani am început să citesc foarte mult, deși în liceu uram să citesc (la română). Nu știi cum îți va fi pe viitor. Cărți folosite se caută la anticariat.