| anonim_4396 a întrebat:

Știți site-uri la care le-aș putea vinde cărți?! Tata timp de 5 ani până anul trecut a cumpărat o groază de cărți(romane marea majoritate), cred că peste 300 de cărți.
Eu sunt la liceu dar cărțile acestea nu-mi sunt de niciun folos și vreau să fac o facultate de profil real, acestea nu reprezintă nicio importanță pentru tot viitorul meu, nu le voi putea citi niciodată în viața mea.
Vă rog tare mult să mă ajutați! Vreau sa vând toate cărțile alea ca să scap de ele! Vă rog să-mi dați site-uri cum v-am cerut sau orice altă metodă ca să le vând. Funda din toată inima!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti vinde la un anticariat sau sa le pui spre vanzare pe site-uri gen olx.ro.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi place maxim cum gandesti! Inca n-am mai auzit pe nimeni sa declare ca niste carti nu-i sunt de niciun folos, in conditiile in care presupun ca respectivele carti nu sunt in limba chineza!
Iti doresc sa nu fii niciodata, in viitorul tau, pus in situatia de a nu fi capabil sa sustii o conversatie despre orice altceva decat domeniul tau de activitate. Pentru ca, nu-i asa, tu nu citesti nimic si habar n-ai ca mai exista pe lume si altceva decat cifre.

| WarriorCat a răspuns:

OlX.ro
Okazii.ro