| VinWeasel a întrebat:

Stie cineva targuri sau alte locuri unde as putea sa vand carti second hand? Vreau sa vand mai multe carti din biblioteca si nu prea stiu unde. Cartile sunt aproape noi, si sunt in stare foarte buna. Am pus pe Olx si nimic.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca la anticariate si la targuri de vechituri, organizate in localitatea ta sau localitati apropiate, eventual in capitala judetului tau.

| VinWeasel explică (pentru Ioandelasal):

Stau in Bucuresti, la anticariate iti da putin pe ele.
Si sunt carti necitite si care nici nu se mai gasesc de vanzare, aproape noi.

| Ioandelasal a răspuns (pentru VinWeasel):

Nu stiu unde se organizeaza in Bucuresti targuri de vechituri dar precis gasesti daca o sa cauti pe internet. Acolo te poti targui si sa obtii un pret mai bun.

| Oana92 a răspuns:

Fa-ti un blog/pagina de fb si ocupa-te putin de promovare. Am citit in comenturi ca ai si carti care nu se mai gasesc. Dupa ce iti faci contul poti sa imi trimiti si mie link-ul in mesaj. Mersi si spor la vanzare! happy

| VinWeasel explică (pentru Oana92):

Da, asa este. Am carti care nu se mai gasesc si pentru care as vrea sa obtin un pret cat mai bun.
http://forum.computergames.ro/......hogun.html

http://forum.computergames.ro/45-diverse/1107694-carti.html

| Eastwood a răspuns:

Salut, pai lasa pe OLX sau Okazii anunt la categoria carti, vinde-le acolo!