| Kwy a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon de la Telekom, iar cu acesta, am primit cadou si un Voucher Blue Air in valoare de 100€, iar eu doresc sa il vand. Acum intrebarea mea este : Cum as putea sa vand acest voucher sau sa il ofer altcuiva, pentru ca in aplicatia telekom, la sectiunea Blue Air imi apare un cod. Atunci cand il dau, trebuie sa dau acel cod? Sau? Cum se face?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu mai bine tragi o fuga pana in Italia, maninci o pizza, bei o bere buna, si vii inapoi de banii aia? happy

| Simsim12 a răspuns:

Buna! Cu cat il vinzi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred ca ai voie sa il vinzi deoarece ei te au in baza lor de date de aceea ti au dat si acel cod, si daca nu il folosesti si il vinzi ei vor afla, intreaba i pe ei daca il poti vinde, ca si daca il vinzi dar codul nu se va potrivi atunci degeaba il vinzi, cu cît il vinzi?