| spaikizz a întrebat:

Hi! Vreau si eu link-urile unr site-uri cu genti pentru scoala in ultimele tendinte. Voi ce ghiozdane aveti? Eu trec pe clasa a6-a si as vrea un ghiozdan incapator, care sa fie dragut si comod. Idei?

4 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

In orice caz renunta la "Hanah Montana","H2O","High school musical" si altele.Deexemplu eu am un ghiozdan de la Kappa din clasa a5a.Atata cat este dus putin materialul de pe fun dar asa putin de tot.In rest este totul ok la el.Chiar daca sti ca dai pe el pana in 200 lei dar macar te tine si este bun. Iar daca cauti la oferta poti sa gasesti cu tot cu penar pana in 200 lei.Succes la invataura.Hai ca clasa a6a nu-i grea.tongue

| AnNaa_3429 a răspuns:

Paii... cel ce am avut eu in clasa a fost un ghiozdan. dar mie mi-ar placea mai mult o geanta de pun intr-o parte ...aa.gen asta:http://www.jadflamande.ro/u/p/produse/large/p_829_geanta_de_umar.jpg