| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.etiquettestore.ro/product_info.php?cPath=25&p roducts_id=704 imi sta bine in ea daca mi-as cumpara-o? am 1.53 si 50 de kg:( [mentionez ca imi pun tocuri ]

18 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Daa:D
ti-ar sta bine:D.si cu niste tocuri negre.:)
dar dc nu incerci si altceva?:)
http://www.etiquettestore.ro/product_info.php?cPath=25&products_id=462
si asta arata bine:D
imi place culoarea:x

| xibalba a răspuns:

Daca nu ai sanii mai mari, sa aiba rochia pe ce stea, nu stiu cat de bine o sa iti vina, si o sa stai mereu sa ridici de ea. Daca ai, e ok.

| xibalba a răspuns:

E ok atunci :D

mie imi place mult si asta http://www.etiquettestore.ro/product_info.php?cPath=25&products_id=729

| Clauditza a răspuns:

Draguta rochia cred ca ai arata super in ea

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Super tare rochia si cred ca ti-ar sta f binewinking...

| andreea4ever a răspuns:

Da
Cred ca ti-ar sta FABULOS!
Cred ca ai corpul cam ca mine deci imi dau seama cam cum ti-ar sta
O sa arati foarte bine!:*:*
Sincerhappy

| denisa20 a răspuns:

E superba rochita. O sa stralucesti cand o sa o portitongue

| auravas a răspuns:

Mi-au ajuns si mie 3 rochite de la ei din care una nu stiam ce sa fac sa o iau sau nu si in realitate arata mai bine decat in poze, e preferata mea. Iar alta mi-a fost mare asa ca acum astept sa imi ajunga o marime mai mica.Cand am vb. cu ei, i-am intrebat cand intra produse noi si au spus ca trebuia saptamana asta dar ca pe saptamana viitoare vor fi modele noi de rochite big grin.Am uitat sa ii intreb, cum aflu cand intra cele noi voi fi anuntata cumva? Cica 2 ture de produse noi tb sa intre, acum n-am idee daca intra deodata sau in zile diferite. Voi cele care avti cont de mai mult timp ati fost anuntate cumva?

| Marii a răspuns:

E draguta, dar nu-mi place albul ala, daca era mai inchisa era mai buna. In fine, tie daca-ti place ia-ti-o, ca model e frumoasa. happy

| AndreeaG a răspuns:

E super frumoasa.Sunt sigura ca si pe tine ar arata de 1001 de ori mai frumos:X...Succes!:X

| Puiutz a răspuns:

Pfu clar dalove struck
Nu se pune problema.
E superba rochia si precis iti va sta binehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xibalba am saniwhistling love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este super si aceea xibalbatongue numai ca tocmai mi-am comandat-o pe cea dorita:X sper sa`mi fie buna si sa arat bine in ea:X va multumesc pentru sfaturi:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap :X mergesmug ce tocuri iti pui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar mai trebui sa slabesti la inaltimea ta...si sa cresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonimtongue asta fachee hee

| Andromedda a răspuns:

Rochia aia nu e chiar pe gustul meu...
Ce zici de asta? Mie imi place mult mai mult.:D
http://www.sundayfashion.ro/......rose-blue/

Sau poate mai gasesti ceva pe acolo care sa iti placa.:)

| Pink Panther a răspuns:

Eu zic ca da:X
e super tare rochia