| ciprian112 a întrebat:

Http://www.okazii.ro/......-etc-.html va vine sa credeti ce au scazut preturile?

3 răspunsuri:
| ina a răspuns:

Nu.Asa au fost mereu preturile la imitatii. Poate o idee mai scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu le folositi, m-am pacalit eu, parfumul dureaza pana deschizi dopul a doua oara.

| IonelaDi a răspuns:

Aceste parfumuri cu siguranta nu sunt originale. Inainte sa cumperi un parfum e bine sa te documentezi pe siteuri ca si http://esente-parfumuri.ro/ care iti recomanda cele mai bune preturi si magazinele de incredere. O zi faina