| andreutza217 a întrebat:

Http://www.okazii.ro/......a131096345 Ati comandat vreodata Converse la 100 lei de pe Okazii? sunt de calitate buna? vreau cineva care a comandat si sa-mi spuna ce parere are despre produs..as vrea si eu sa-l cumpar

1 răspuns:
| ucatati a răspuns:

De pe okazii.ro, merită să cumperi. Au produse cu prețuri accesibile, de bună calitate. Recomand. App : dacă nu-ți vin, îi poți returna în 30 de zile și vei primi cealaltă mărime. Am comandat și sunt mulțumită.