| Fedaskyn a întrebat:

Idei de cadou pentru o prietena de ziua ei? M-am gandit la ceva personalizat, cum ar fi un tricou sau o husa de telefon, dar nu prea am imaginatie si nu stiu cum as putea sa le fac. Vreau sa fie ceva unic, ii place sa picteze si sa cante, deci daca aveti vreo idee as aprecia mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un set de pensule pentru pictat? sa o scoti la un restaurant karaoke? un stativ pentru coli sau panze pentru pictat? culori tempera?
Tre sa fie ceva personal, sa vina de la tine, ca sa insemne ceva.

1 răspuns:
| raducanuu a răspuns:

Daca tot te-ai gandit la o husa de telefon, eu zic sa mergi pe una faina sau chiar personalizata. Cauta pe http://guardo.shop ca au o groaza de modele faine.