| domoreofwhatmakesyouhappy a întrebat:

E ziua unui prieten si m-am gandit sa ii fac un tricou personalizat, dar nu prea stiu ce sa imprim pe el. Vreo idee? happy

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Am cateva idei de text
1. Watch me and keep silence!
2. Music rules /rullz
3. I am on fire dude!
4. If u read that i am fabulous
5. Like a B0$$ (unicul si inegalabilul)
6 I get older and older
7 Upside down (e melodie)
9 Friends 4 life
10 Keep calm and play football
11 Good T-shirt
11 N0 ideea (cel mai tare)
In fine sper ca te-am ajutat si ca nu te-am jignit. Chiar m-am distrat cu intrebarea aceasta.
O zi placuta in continuare!
PS. Aa da si preferatul meu (pe asta il am) Don t touch my T-shirt ( la mine e scris bluza din greseala) dar tu ai tricou.

| vocea a răspuns:

Pai imiprima-i ceva ce ii place lui foarte mult si il caracterizeaza mult succes

| Carolinee a răspuns:

Hei! Poti face imprimeuri cu keep calm sau depinde ce ii place.

| alleALLEaddaADDA a răspuns:

Poti sa imprimi un mic text care sa-l reprezinte sau ceva amuzant.