| CreatzaBắ a întrebat:

Buna am o intrebarehappy peste cateva zile este ziua unei colege.Nu stiu ce sa ii fac cadou. m-am gandit sa personalizez ceva, dar deocamdata nu imi vine nici o idee. m-am gandit doar la: sa cumpar un tricou simplu si sa lipesc pe el poze, sa pun sclipici, sa scriu pe el, sa desenez. Voi ce idei aveti? va rog cele mai multe idei are fundahappy mersii :*

3 răspunsuri:
| deutza254 a răspuns:

- sa ii iei o esarfa smug sunt la moda
-o bratara
-un cd cu muzica ei preferata sau sa il faci tu
-niste blugithinking
-un parfum
-un accesoriu pentru tel cu o inima sau ceva in genu jumate sa o iei uh jumate ea
-o felicitre
-un obiect de decoratie
-o bluza frumoasa
-o ojathinking
-o poza personalizata cu voibig grin
-un gloss:devil))
si cam atat in legatua cu tricoul mai gandeste-te poate nu o sa ii placa te pup:* funda?;;happy app cand e nascuta ca eu sunt pe 17 februariebig grin

| Haaaa a răspuns:

Pai daca e o colega ai putea sa'i faci un colaj cu poze de cand era ea mai mica si cu tine si apoi sa'l inramezi sau...sincer eu i'as cumpara un lantisor thinking

| helene20 a răspuns:

Un tort cu poza ei il personalizezi...sau cum ai zis tu un tricou pe care sa pui poza ei si vedeta ei preferata sau ceva stii ca se personalizeaza tortul la un loc special unde se personalizeaza lucruri ma rog stii tusi tricoul la fel sper ca ti-am fost de ajutor:X